אודות

אודות קרקס בגיל - גיל אינלנדר

הסיפור של גיל

"הסיפור שלי עם עולם הקרקס התחיל בגיל צעיר בטיול לאמסטרדם שבו נדהמתי מיכולתו המופלאה של להטוטן רחוב מקומי,
 מיד תחום זה הפך לתחביב שהלך והתפתח עם השנים לתחום עיסוק עקרי,
במהלך השנים למדתי מגדולי המורים בארץ כמובן עם אין ספור שעות של תרגול מהנות בחצר הבית.
 העיסוק באומנויות הבמה ועבודה עם אנשים וילדים הם טבעיים בעבורי ואני נהנה מאוד לעשות שמח באירועים וגם ללמד ילדים ומבוגרים את סודות הג'אגלינג.
אני יודע שמעבר לכיף ומצחיק ומלהיב יש המון יתרונות שהם  הערך המוסף."

לקוחותיו של קרקס בגיל

בין לקוחותיו של קרקס בגיל נמנים מלונות רבים חברות הפקה רבות משחקיות כגון 'קטקטים', 'ילדותא', משחקיית דן פנורמה חיפה ועוד. לקוחות פרטיים רבים שזכו לחגוג ימי הולדת ואירועים שמחים עם קרקס בגיל. תרומה לקהילה: קרקס בגיל בנוסף נותן אירועים בהתנדבות לארגונים מבורכים כגון אלמנות הצנחנים, האגודה למלחמה בסרטן וארגון ובית הנוער קדימה.

השכלה

בוגר תואר ראשון בחינוך גופני ומורה ליוגה. בעל ניסיון רב שנים של עבודה עם ילדים בכל הגילאים במסגרות שונות. מתמחה בהוראת מיומנויות הקרקס לכל הגילאים.

למה ג'אגלינג?

למה ג'אגלינג? – הערך המוסף.
כיף, מצחיק וליצני, את זה כבר אמרנו. מעבר לכך עיסוק בלהטוטנות משפר מאוד את מערכת העצבים (קואורדינציה), יכולות מוטוריות משתפרות למשל זריקה ותפיסה, שליטה בכל יד בנפרד, שיווי משקל מורכב, ושילוב של יכולות מורכבות ביחד כמו למשל הליכה על חבית וזריקת אלות באותו זמן. מחקרים מוכיחים שעיסוק בג'אגלינג משפר יכולות לימודיות כמו קריאה וכתיבה, תנועות מסוימות כמו צורות של שמיניות מחדדות מאוד את הקשרים במוח. מעבר לזה ג'אגלינג תורם לכושר הגופני, לגמישות ולאלסטיות של המפרקים, לריכוז, לסבולת של השרירים וגם עוזר לנו להיות יותר נחושים יותר כדי להגיע למטרה שלנו.