מופעי קרקס בגנים

מופעי קרקס בגנים זה רעיון נהדר לפעילות איכותית, מצחיקה ובעלת ערך מוסף עבור הילדים בגנים, למה ערך מוסף? במקרים רבים מספרים לי שאחרי המופע אחד הילדים החליט ללמוד לג'אנגל/ללהטט באביזר מסוים, למשל מקל פרח (אשר הוא ראה שימוש בו במופע) וכך הוא מתחיל ללמוד (כמובן שניתן להיעזר בלשונית באתר 'קרקס בגיל' הנקראת 'המדריך ללהטוטן המתחיל' שם יש מגוון סרטוני הסבר המיועדים למתחילים).
המופע מתאים לילדים מגיל 3-4 ומעלה, הוא אינו ילדותי מאוד אלא פונה לילדים בצורה בוגרת אך הומוריסטית מאוד.
אז אם אתם מחפשים מופע או פעילות לגנים לאירוע מיוחד ל'קרקס בגיל' יש את הפתרון המושלם עבורכם – מופע ג'אגלינג!, הילדים יהנו, יצחקו וגם יקבלו טעימה מעולם הקרקס המסקרן אותם כל כך. הילדים לא מפסיקים לצחוק ולהתפעל כל המופע ולא מספיקים לדבר עליו אחר-כך! (הגננות הרבה פעמים באות לספר לי שהן נהנו לא פחות מהילדים מהמופע…)

מופעי הג'אגלינג הם אמנם מופעים לא מהזולים בשוק אבל ללא ספר מופע עם המון כישרון ועבודה מאחוריו, שלא כמו הצגת ילדים סטנדרטית ולוקחים סיפור, בונים עליו הצגה, עושים 3-4 חזרות ורצים על זה, לעשות מופעי ג'אגלינג זה דבר שדורש אימון תמידי על אמנויות הקרקס, מסר זה עובר לילדים בראותם את השליטה המרשימה בכל כך הרבה כלים.

 מופע ג'אגלינג מוצלח דורש כמה תנאים בסיסים: 

  1. תקרה גבוהה (או בחוץ)
  2. משטח/ רחבת מופע ישרה, מישורית וקשה (לא חול/עפר) אפשר על דשא אבל קשה וקצוץ.
  3. מרווח ישיבה לקהל (לקוב נהוג להושיב את הילדים בחצי עיגול סביב רחבת המופע.
    אם כל אחד מהתנאים לא קיים עדיין ניתן לקיים את המופע אבל לא בצורה אידיאלית.
    קרקס בגיל מגיע עם ציוד הגברה איכותי, שירים מקפיצים המתאים לילדי הגן וגם למבוגרים, ניתן לקיים את המופע גם לקהל ילדים דתי ואפילו חרדי (אין גסויות והמסר הקומי הוא תמים וכיפי

צרו קשר

השאירו פרטים בטופס ואשוב בהקדם.
אני כאן לרשותכם לכל שאלה או בקשה ☺️.

פתח/י את הצ'אט
צריך עזרה?
שלום 👋
איך אוכל לעזור לך?