מופע הקרקס של קרקס בגיל- מופע בלתי נשכח

המופע של קרקס בגיל:

מופע הקרקס של 'קרקס בגיל' הוא מופע מאוד ויזואלי עם דגש קומי ייחודי, מקורי ובעל טכניקה גבוהה ושליטה מדהימה בכלי הג'אגלינג.
שלושת המרכיבים של מופע מוצלח לפי דעתי הם: (ולא לפי סדר, כל אחד חשוב באותה מידה)
* כל מה שקשור לפן המשחקי: עלילה, סיפור, גישה לקהל, סדר נמברים נכון, בניית נמברים (bild-up), דמות ותיאטרליות.  
* טכניקה: רמה גבוה של ג'אגלינג, שליטה באביזרי הקרקס, ביצוע של אמנויות מורכבות, ביצוע מיונויות מדהימות/מסוכנות/מורכבות.
סאונד, בחירת ליין-אפ שירים מוצלח שמתאים לאווירה של המופע, רמת סאונד גבוהה, איכות שמה (מיקורופן מדונה איכותי), חלקי חילוף (כולל כבלי, מיקרופונים ואפילו רמקול חלופי) כי יש לא מעט מקרים של תקלה טכנית באחד המרכיבים שמשבת את כל המופע.
אני דואג באופן מאוד קפדני ששלושת המרכיבים יהיו ברמה הגבוהה ביותר, ללא פשרות, אני מקצוען ומתייחס למופע שלי כמופע ברמה גבוהה ולא נותן לשום דבר שבשליטתי להשתבש.

 

למה ניתן לצפות במופע קרקס:

סיפור העלילה מדבר על דמות שמנסה להתקבל לקרקס של קורנליוס הגדול, קורנליוס (אמן קרקס בין לאומי) משאיר לדמות מכתב עם דרישות למבחן הגדול, המשימות כוללות את הנמברים של המופע, בצורה קומית, סוחפת ותיאטרלית הדמות מבצעת את המשימות כהכנה למבחן הגדול, האם תצליח הדמות או לא? זאת לא אגלה, תאלצו לראות את המופע כולו…
שימוש באביזרים: במופע הקרקס נראה שימוש באביזרים רבים מאוד כגון: סולם חופשי, חרבות, חד-אופן, כיסאות, כדורים, פויזים, מקלות, מטפחות, מקל פרח, כדור בדולח, צלחות סיניות ועוד.
מתנדבים מהקהל: במופע יש שימוש במתנדבים מהקהל כחמש פעמים , שימוש קומי יוצר סיטואציות משעשעות, ביום הולדת קרקס לרוב מוזמנים ילדי יום ההולדת להיות מתנדבים.
דרישות טכניות: כל מנת לקיים את מופע הקרקס בצורה האידיאלית צריך לקיים כמה תנאים: תקרה גבוהה, משטח רצפה קשה וישר, מקום ללא רוחות פרצים, מקום מוצל ונעים ומקום מרווח ודגול מספיק להכיל את כמות הקהל ועוד רחבת מופע של מינימום 4*4 מטרים. בכל מקרה, ניתן לקיים את המופע בכמעט כל סיטואציה אבל לא באופן אידיאלי, למשל במבנה עם תקרה סטנדרטית חלק מהטריקים יצומצמו.
אופציות נלוות למופע קרקס: 
קבלת פנים על קביים, או ליווי תהלוכה על קביים בחגים כמו חנוכה (תהלוכת לפידים, או פורים- עדלאידע) 
סדנת ג'אגלינג, סדנה מאוד מושקעת הנותן למשתתפים הזדמנות להתנסות בכלי הקרקס השונים, להבין את המורכבות של העבודה איתם וגם… להוציא קצת אנרגיה לפני ישיבה למופע (חשוב מאוד בקהל של ילדים).
מופע להטוטי אש: כרבע שעה של ג'אגלינג עם אש, להטוטים וריקודים ברמה טכנית גבוהה, מופע מאוד מוזיקלי ריקודי ופירומני.
 

למי ומתי מתאים מופע קרקס?

גילאים: המופע מיועד לגילאי 4-9 באופן אידיאלי, יש סיטואציות של מופע משפחות עם קהל בכל הגילאים וכולם נהנים, יש סיטואציות של מופע לבית ספר יסודי שלם כולל כיתות ה' ו' וגם נהנים אבל במידה וזה מופע קרקס לשכבת גיל מסויימת עדיף להישאר בתוך הטווח הזה 4-9. במידה ורוצים לקיים מופע קרקס לבני נוער אני תמיד ממליף על מופע אש.
מגזרים: המופע מתאים לכל הקהלים דוברי עברית: חילונים, חרדים, שומרי מסורת וכו', אין גסויות, אין הומור מעליב או משפיל, במופעים לחרדים יש כמה שינויים קלים כדי להתאים לרגישות. המופע אינו מתאים לקהל של לא דוברי עברית, במידה כזו אמליץ או על מתורגמן או על מופע אש ללא מילים.
חגים ומועדים: המופע למעשה מתאים לכל סיטואציות של חגיגות, ימי הולדת קרקס, חגים, קייטנות, מסיבות משפחתיות, מסיבות כיתה או גן כל עוד הגילאים בטווח הרלוונטי.
עמידות ידיים

צרו קשר

השאירו פרטים בטופס ואשוב בהקדם.
אני כאן לרשותכם לכל שאלה או בקשה ☺️.

פתח/י את הצ'אט
צריך עזרה?
שלום 👋
איך אוכל לעזור לך?