מפעיל ג'אגלינג ליום הולדת

מפעיל ג'אגלינג ליום הולדת  היא דרך פופולרית כיום לחגוג את השמחה בייחוד לצעירים שביננו החל מגילאי 4 ועד 11, השילוב בין ההפעלה הפעילה והמאתגרת מחד והנאה צרופה מאידך ,מחדשת בד בבד עם המופע המשלהב והתוספות המעניינות שכל אמן ג'אגלינג מביא עיו באמתחתו יוצרות אירוע מוצלח ,איכותי ובלתי נשכח, מעטים הם אמני הקרקס המצליחים ליצור הפעלת ג'אגלינג ליום הולדת מוצלח, בניית אירוע ג'אגלינג ליום הולדת נעים דורשת יכולות רבות, בין שאר היכולות נמנית גישה מיוחדת וטבעית לצעירים ובנוסף יכולת משחק וקישורי ג'אגלינג המחייבים על מנת ליצור מופע ג'אגלינג מהנה ,ראוי לציון, מעניין, מצחיק ומשלהב.

כמו שנאמר קודם לכן כל אמן הוא אינדיבידואל אשר יוצר חידושים ודברים מעניינים ומגוונים, דבר שגורם לכל מסיבת יום הולדת להפוך לאירוע שונה באופיו, מפעיל יום ההולדת עשוי להכין בלונים צבעוניים בצורות ולחלק אותם לילדי המסיבה, פעילות שכזו מתאימה יותר לחוגגים בגילאים 3-7.


 לחוגגים מבוגרים יותר קיימת האפשרות ליצור סדנת יו-יו ,שבה מלמד הלהטוטן את הילדים כמה טריקים ונותן להם להתנסות ביו-יו מקצועי. אפשרות אחרת יכולה להיות סדנת יצירה של כדורי ג'אגלינג, סדנה זו מומלצת מאוד מכיון שהילדים גם מתנסים בהכנת כדורי ג'אגלינג בעצמם, ולומדים את מיומנויות הבסיסיות והשלבים הראשוניים לביצוע להטוטי כדורים, אפשרות זו פותחת להם חלון לעולם הקרקס. החיסרון היחידי של סדנה זו הוא שהעלויות גבוהות במקצת עקב יוקר חומרי הגלם, שהם בלונים, שקיות, אורז / חול / או מילוי אחר בכמויות גדולות.
ג'אגלינג ליום הולדת    

מפעיל ג'אגלינג ליום הולדת
מפעיל ג'אגלינג ליום הולדת

מופע של מפעיל ג'אגלינג ליום הולדת

שהוא האירוע המרכזי במסיבת יום ההולדת הוא מעין מיני מופע קרקס אשר משלב הומור המותאם לעולם הקונוטציות של הילדים. מבנה מופע ג'אגלינג הוא כזה המאפשר לילדים החוגגים לעקוב אחר ההתפתחות והעלילה. הילדים משתתפים בהופעה ,להבדיל ממופע באוהל קרקס. במופע ג'אגלינגל יום הולדת האמן מזמין חלק מהילדים לעזור לו. בדרך זו ניתנת לילד יום ההולדת תשומת לב רבה מקהל המשתתפים ,שכן עכשיו הוא נמצא באור הזרקאורים כאשר הוא עצמו עולה לבמה ומקבל את התיחסות הקהל או בצורה של עוזר ללהטוטן אשר מייעץ לו איזה ילד מהקהל כדאי לבחור לביצוע משימה.

קבלת פנים על קביים

היא דרך מקובלת ומרהיבה להוסיף צבע וייחוד לאירוע ג'אגלינג ליום הולדת, מפעיל ג'אגלינג מאייש זוג קביים (בגובה של 70-100ס"מ ברך כלל) עם מכנסיים ארוכים במיוחד המכסים את רגליו ואת הקביים ,כך נוצרת התחושה ,שהוא בעצם איש ממש גבוה. קבלת הפנים מתרחשת בתחילת האירוע (עד חצי שעה מתחילת הגעת הילדים) בזמן קבלת הפנים ישנה אינטראקציה משעשעת בין הילדים לבינו, חלקם עוברים לו בין רגליו, נותנים לו כיפים, מצטלמים איתו, מתמסרים איתו בכדור ובקיצור, משתעשעים, לאחר מכן יורד הלהטוטן ופותח את הסדנה.
על פי מיטב המסורת

טקס יום הולדת הוא חלק חשוב מאוד בחים בעיני ילדינו. מסתמן כי לילדים מאוד חשוב ,שיהיה חלק מוכר ואהוב שבו שרים את שירי יום ההולדת, ולחלק שבו מרימים אותם על כסא יום ההולדת . ואפילו מזמינים חברים לברך אותו במיקרופון, בסוף הטקס מביאים ההורים עוגה עם נרות, הילד נושף ומביע משאלה.
סיום נוצץ

אפשר לסיים את האירוע במופע אש וזיקוקים. לעיתים קרובות יוצא שיום ההולדת נחגג בשעות בין הערביים
במקרים כאלו מומלץ להעביר את קטעי האש מהמופע המרכזי ולדחות אותם לשלהי האירוע כשכבר מחשיך ,והאפקט של האש מרהיב ומרשים יותר ,ומופע האש יוצר תחושה של סיום דרמטי ונוצץ.
מאמר זה נכתב על ידי גיל אינלנדר, מ"קרקס בגיל", מפעיל ג'אגלינג ליום הולדת , בעל ניסיון רב בתחום.

לפרטים נוספים: 050-7675152

צרו קשר

השאירו פרטים בטופס ואשוב בהקדם.
אני כאן לרשותכם לכל שאלה או בקשה ☺️.

פתח/י את הצ'אט
צריך עזרה?
שלום 👋
איך אוכל לעזור לך?