פעילות ג'אגלינג

פעילות ג'אגלינג עם קרקס בגיל

מה היא בעצם פעילות ג'אגלינג?

יש למעשה הרבה פעילויות ג'אגלינג למגוון רחב של גילאים, הפעילות המוכרת ביותר היא הסדנת כלים, בה מתנסים המשתתפים במגוון אביזרי הג'אגלינג בצורה חופשית, המדריך (להטוטן מקצועי) עובר בין המשתתפים ועוזר.
אפשרות נוספת לפעילות היא סדנת ג'אגלינג לארגונים וחברות, סדנת גיבוש ייחודית זו מפגישה את המשתתפים עם עולם הג'אגלינג ממבט ארגוני, אנו בוחנים במהלך הסדנה כישורים כמו תקשורת מילולית ולא מילולית, קשר עין, מתן משוב, שיתוף פעולה זוגי וקבוצתי, מצוינות אישית וחשיבה יצירתית.פעילויות ג'אגלינג לילדים הן בעלות ערך מוסף, הילדים במקרים רבים מתלהבים מהאביזרים ורוצים ללמוד עוד וכך הם מתרגלים את אומנויות הקרקס ומשפרים את הקורדיציה.
כשמתכננים פעילות ג'אגלינג לילדים מומלץ תמיד לשלב מופע ג'אגלינג או הדגמה.
ניתן לשלב בפעילות חלק לימודי על חלק מן האביזרים (למשל: מקל פרח, כדורים, פויזים או סטאף) בנוסף להתנסות החופשית, כמו כן ניתן לשלב חלק חווייתי שבו המשתתפים עובדים על משימות מסויימות בזוגות, שלשות וקבוצות ואף לקיים תחרויות קטנות.
בפעילויות כמו קייטנות שבהן הילדים מכירים זה את זה ויש אווירה אינטימית נוכל גם לתת מקום וזמן למופעי ילדים, הם מאוד אוהבים להופיע וזה מאוד נחמד לתת לילדים את ההזדמנות לעמוד מול קהל ולהראות מה למדו.

למה מומלץ לשלב באירוע שלך פעילויות ג'אגלינג? 

1- ערך מוסף: עבודה מוטורית עם כל הגוף – ידיים, רגליים ועוד. משפרים את הקורדינציה, את השליטה, וויסות כוח, תזמון תנועה, שיווי משקל, קורדינצית עין-יד ועין-רגל. בעיקר חשיפה של הילדים והמשתתפים למגוון אביזרים שאולי לאחד מן האביזרים ייתחבר הילד ויחליט להתאמן ולהתמחות בו.
2- כיף: פעילות ג'אגלינג גורמת לאנשים לצחוק, להינות ולשמוח – מופע ג'אגלינג הוא מופע מצחיק, הילדים והמבוגרים נהנים מהבדיחות והסיטואציות המגניבות שנוצרות בין הלהטוטן לבין הקהל.
3- מגוון אפשרויות: ישנם מגוון אפשרויות למשל מופע ג'אגלינג, סדנת ג'אגלינג, סדנה ליצירת כדורים או בלוני צורות, הולכי קביים, סדנה ללימוד ג'אגלינג ועוד כך שבטוח נוכל למצוא את הפעילות ג'אגלינג המתאימה לאירוע שלך.
4- מיקום: אפשר לקיים בכל מקום, בחוף הים, בחורשה, בחצר בית הספר, בבית, בגינה, באולם אירועים. אין הגבלה של מקום, אפילו על אוניית פאר!
5- זמן: הפעילות יכולה להיות קצרה מאוד, ניתן להזמין מופע של 15 דקות בלבד (לפעמים זה כל מה שצריך כדי לשדרג את האירוע), פעילות ג'אגלינג יכולה גם להיות עד 3-4 שעות של מופע, הפעלה, יצירה ולימוד. 
6- הפעילות אינה מוגבלות לתזמון למשל ניתן להזמין פעילות ג'אגלינג לשעת בוקר, צהריים או לילה – הכל בהתאם לאירוע.
7- כמות משתתפים: אפשרי לקיים מכמות משתתפים קטנה מאוד 5-10 אנשים/ילדים ועד 1000 אנשים, למשל מופע מול קהל גדול, דמויות קביים בתוך קהל גדול בפסטיבל או אירוע מכירות כלשהו. 
8- גילאים: פעילות ג'אגלינג מתאימה מגיל 3 ועד לפעילות לגיל הזהב. 
9- עונה: ניתן לקיים בקיץ כמו בחורף, אין מניעה פרט לגשם (אם הפעילות ג'אגלינג צריכה להיות בחוץ), רוח חזקה מאוד, או תנאי חום קיצוניים במקום ללא צל.
בקיצור, אני מקווה שהצלחתי לשכנע שאפשרי להתאים פעילות ג'אגלינג לאירוע שלך.. 

פעילות ג′אגלינג

צרו קשר

השאירו פרטים בטופס ואשוב בהקדם.
אני כאן לרשותכם לכל שאלה או בקשה ☺️.

פתח/י את הצ'אט
צריך עזרה?
שלום 👋
איך אוכל לעזור לך?