דיאבלו מקצועי למכירה

דיאבלו למכירה - חנות הג'אגלינג בצפון

החנות נמצאת בפרדס חנה כרכור ולא ניתן לבצע הזמנה דרך האתר

אחלק את הדיאבלו לשתי קטגוריות:

– דיאבלו עם ציר מסתובב (יש עם מיסב אחד, שלושה מיסבים או אפילו חמישה מיסבים. מיסבים זה טבעות בתוך הציר שגורמות למינימום חיכוך ומקסימום מהירות)
– דיאבלו עם ציר רגיל (מקובע) יש כמובן רמות שונות של דיאבלו כזה. החיסרון היחיד שלו הוא שלא ניתן לעשות תרגיל מעלית.
* היום כמעט אף אחד לא משתמש יותר בדיאבלו ציר רגיל, למה? דיאבלו עם ציר מסתובב הרבה יותר נוח למתחילים ולמתקדמים כי הוא מסתובב יותר מהר ונשאר בסיבוב להרבה יותר זמן.
 

סוגי דיאבלו עם ציר רגיל:

 

חברות אחרות (יפן, ארה"ב ואירופה)

דיאבלו טיאבלו – 235שח בלבד
דיאבלו פינס – 240שח בלבד
 

דיאבלו עם ציר מסתובב:

 

דיאבלו וויז'ן ציר מסתובב – 220שח בלבד 

 

דיאבלו חוף ציר מסתובב – 180שח בלבד

דיאבלו סנדייה ציר מחומש – 400שח

 

מקלות לדיאבלו:

סט שני מקלות עץ+חוט – 20שח
סט שני מקלות פחם + חוט – 120שח
גליל חוט הנריס 25 מטר – 100שח
 

מה ההבדל בין הסוגים השונים של הדיאבלו? מה מתאים למי?
נתחיל בפשוטים ביותר, הסוג הזול ביותר מיוצר בסין ונמכר בחנויות צעצועים בעלויות של בין 20-70שח, אני ממליץ לא להתקרב לזה, מדובר במוצר באיכות ירודה, קשה מאוד לבצע תרגילים וללמוד לשחק איתו, הילד יהיה מתוסכל תוך כמה נסיונות (סוג זה כמובן אינו נמכר בחנות 'קרקס בגיל'). הסוגים הזולים יותר שניתן למצוא אצל 'קרקס בגיל' הם הדיאבלו 'חוף', 'פליי' ו'וויז'ן' (שהוא קצת יותר טוב ויש לו ציר רחב (ציר רחב מקל על התפיסה בזריקה מגובה רב, בהצלפה ובתרגילי סלייד), הסוגים האלו הם ממש בסדר, ניתן ללמוד איתם את הבסיס בצורה ממש טובה והם לא השקעה כספית גדולה, מה גם שהם מוצרים מאוד חזקים ולא נשברים בשום מצב.
אז למה בעצם לשדרג? 
הסוגים היקרים יותר ('קרקס', 'פינס', 'טיאבלו') הם פחות או יותר על אותו סדר גודל (כולם מיועדים ללימוד טריקים וללימוד מספר רב של דיאבלואים במקביל) הם חזקים מאוד, עמידים ויפים, היתרון העיקרי שלהם הוא שהם מאוד יציבים ושומרים את מומנט הסיבוב בצורה טובה יותר ולאורך זמן.
מי שקונה דיאבלו טוב, צריך לדעתי להשתדרג במקלות טובים, ברמה המקצועית המקלות מאוד משפרים את חווית המשחק, מה ההבדל בין מקלות פחם למקלות אלומניום? מקלות פחם נקשרים למקל בבסיס ולא בקצה כמו האלומניום וזה מפחית משמעותית את הבלאי של הטוח, באלומניום החוט נקרע יותר, הבדל נוסף הוא שהקשר נמצא כמו במקלות אלומניום בקצה זה עלול להפריע לחלק מהתרגילים. 

איך לשמור על הדיאבלו?

לא ממולץ לחשוף אותו לחום קיצוני בשמש ישירה (לשים על הדש-בורד באוטו סגור בקיץ) זה עלול לפגוע בפלסטיקה, לא לחשוף להרבה רטיבות ולחות (יש רכיבים מברזל שעלולים להחליד) לא למעוך (למשל בתוך תיק עמוס בדברים לדחוף את הדיאבלו בכוח) זה עלול לפגוע בצורה של העיגול, אם רוצים לשמור על המוצר משריטות מומלץ לא לשחק על אספלט. חלק מהסוגים דורשים חיזוק של הברגים מדי פעם בשימוש אינטנסיבי. 
*לא לשכוח, הדיאבלו מיועד לשמש אתכם, תהנו ממנו בלי לשמור בקנאות, מקסימום, ייהרס – תקנו חדש…

למה דיאבלו?

ילדים נורא אוהבים לשחק איתו, התרגילים המורכבים מאוד מפתחים את המוח, הקורדינציה מתפתחת ויכולת ההבנה מתחדדת בעקבות ההבנה של התרגילים, קשירות, הקפצות והכל תוך כדי שמירה על דיאבלו מאוזן ומסתובב מהר.
המשחק עם הדיאבלו לא מוגבל לרמת קושי מסויימת, תמיד ניתן ללמוד עוד טריק, יש אלפי טריקים ויש גם תמיד אפשרות להוסיף עוד דיאבלו וללהטט עם שני דיאבלו, שלושה וכן הלאה.
ילד שמפתח מיומנות גבוהה בדיאבלו רוכש לו עמדת מומחה בקרב חברת הילדים, זוכה להערכה ומצבו החברתי לרוב משתפר.

איזה דיאבלו כדאי לרכוש לילד?

לילדים שרק התחילו ואיננו בטוחים אם יתמידו באימון איתו מומלץ לקנות את הדיאבלו הפשוט מסוג חוף, ויג'ן או בירד ולהשקיע בין 100-200 שקלים.
לילדים שכבר מכירים את הדיאבלו או ילדים שידוע מראש שאין להם בעיה להתמיד וללמוד משהו לעומק ורוצים להשקיע במוצר איכוותי ברמה גבוהה ניתן לבחור אחד משלושת הסוגים היקרים יותר, עלות מקסימלית תהיה 370שח (דיאבלו + מקלות פחם).

איך לומדים ללהטט עם הידאבלו?

לסרטוני לימוד לחץ כאן
בהתחלה מומלץ ללכת כמה פעמים לשיעור פרטי עם מורה לג'אגלינג ברבת מקום (שיעור ראשון בחינם ניתן לקבל בחנות הג'אגלינג של קרקס בגיל בזמן קניית המוצר) אחרי שכבר למדנו את הבסיס ורוצים ללמוד עוד טריקים אפשר לצפות בסרטונים באתר 'קרקס בגיל' או ביו-טיוב.
הדבר הראשון שחייבים ללמוד בלהטוטי דיאבלו הוא איך לגרום לו להסתובב על החוט, סיבוב יציב ומהיר מאפשר את כל הטריקים, הדרך הראשונה לסובב היא על ידי מכות מהירות (כמו טיפופ על טופ רק באוויר) עם יד אחת בלבד (היד החזקה), היד השנייה לא עושה כלום (רק מחזיקה יציב) כך הדיאבלו מקבל סיבוב טוב, השלב הבא הוא ללמוד תיקונים, מה עושים במקרה שהדיאבלו נוטה קדימה או אחורה, מושכים את החוט ביד החזקה כנגד כיוון הנטייה וכך מאזנים. אחרי שלומדים לסובב יפה את הדיאבלו צריך ללמוד לזרוק ולתפוס לגבהים שונים, השלב הבא הוא ללמוד סיבוב 'גל' הדורש ליפוף ותנועה גלית עם היד (זה סיבוב מהיר יותר שמחזיק את הדיאבלו לאורך זמן) לאחר מכן לימוד מדרגה ושאל הטריקים לפי רמת הקושי המתאימה.

צרו קשר

השאירו פרטים בטופס ואשוב בהקדם.
אני כאן לרשותכם לכל שאלה או בקשה ☺️.

פתח/י את הצ'אט
צריך עזרה?
שלום 👋
איך אוכל לעזור לך?