מופעי ג'אגלינג ולהטוטים

מופעי ג'אגלינג עם קרקס בגיל, מופעים של כיף, צחוקים ובידור נהדר לילדים, מתאים לגילאי 4-8 בעיקר וגם לקהל של משפחות רב גילאים.

המופעים מתאימים לאירועים כמו ימי הולדת לגילאי 4-8, (לילדים בוגרים יש תכנית יום הולדת קרקס שונה, היא כוללת בעיקר הפעלה גם עם קביים, ומופע קצר הכולל בעיקר אביזרי אש.

בנוסף מומלץ להזמין מופעי ג'אגלינג לחגים, למשל מופע ג'אגלינג לפורים בקיבוץ, במושב או במתנ"ס בעיר. 
מופעי ג'אגלינג מגניבים גם בפסטיבלים, ירידים, והפנינג, אפילו בחתונות מרובות ילדים.
מופעי ג'אגלינג מתאימים מאוד גם במסגרת של בית ספר או גן, למשל בחגים, במסיבות סוף שנה, ביום הורים בגן.

פרטים על מופעי ג'אגלינג של קרקס בגיל  

  • אורך המופע הקלסי: 45 דקות.
  • טווח גילאים: 4-8 שנים
  • אביזרים:בין היתר המופעים משלבים-  חד-אופן, כיסאות, חרבות, מטפחות, כדורים, מלק פומפה, מברשת שירותים, מקל זיקוקים, 2 דיאבלו, כדור בדולח, יו-יו, פויזים אש ולפידים.
  • צחוקיםמופעי ג'אגלינג עם 'קרקס בגיל' מצחיקים, משלבים ליצנות מודרנית, המופע משלב סיפור ועלילה השזורה לתוך המופע עם קטעי מעבר מצחיקים.
  • שילוב הילדים: במהלך המופע מוזמנים הילדים כמה פעמים להתנדב לעזור, ככה נוצרים קטעים מקסימים, מצחיקים ומיוחדים עם הילדים, בנוסף לזה שאר הקהל לוקח חלק פאסיבי במופע, אני שואל אותם שאלות, הם מגיבים, זזים, עושים פרצופים מצחיקים ועוד. במידה והמופע הוא מופע ליום הולדת כמובן שבעיקר אזמין את ילד יום ההולדת כמעט בכל הפעמים להיות במרכז העניינים, במידה והוא לא מעוניין (מתבייש) אז הוא יהיה זה שבוחר את הילדים המתנדבים.
    מאמר זה על מופעי ג'אגלינג נכתב על ידי גיל אינלנדר, 'קרקס בגיל'
    להטוטן מקצועי, מפעיל ימי הולדת ג'אגלינג, וסדנאות ג'אגלינג. דמויות קביים ועוד.

ציוד אש ואור

 בהרבה הזדמנויות אני מציע ללקוח לשלב מופע ג'אגלינג מקוצר+מופע להטוטי אש, זה יוצא 30 דקות + 15 דקות אש, זה הוא שילוב מאוד מוצלח של מופע מבדר, עם סיפור קומי, אינטראקציה עם הילדים, הזמנת מתנדבים ולסיום מופע אש עם אלמנטים מדליקים כמו: לפידים, פוי אש כפול, מקל דרקון, מקל קסם אש, מגן דוד אש ולסיום מרהיב במיוחד-מקל זיקוקים.

ציוד הגברה וסאונד במופעי ג'אגלינג – בימי הולדת ומופעים קטנים.

אני משתמש בבידורית מאוד אמינה המשתרת אותי כבר מעל 10 שנים, באירועים קטנים בפארק או בטח איפה שאין חיבור לחשמל אני משתמש בבידורית על בטריות ובמופעים גדולים, מעל 100 אנשים בקהל אני מביא מערכת גדולה, הכוללת רמקול מוגבר, מיקסר וכמובן מדונה איכותית, תמיד אגיע עם ציוד הגברה ספייר, מדונה ספייר, כברלים ספייר על מנת לוודא שלא יהיו תקלות ופאדיחות על בסיס טכני. אני מאמין שסאונד הוא אחד המרכיבים החשובים ביותר במופע. בנוגע לשירים, אני משמיע שירים בעיקר בלועזית, שירי קצב מגניבים המתאימים לילדים ולמבוגרים, השירים נבחרו בקפידה על ידי די-ג'י גאון.
לפרטים נוספים, מחירים והזמנות חייג: 050-7675152 – גיל הכל – בשמחה ובגיל!

המלצה קטנה מכל הלב על חבר – חן מרגלית עושה מופעי ג'אגלינג בירושלים והסביבה, הוא גם דובר ערבית וגם עברית, להטוטן מצויין ומומלץ מאוד. 

צרו קשר

השאירו פרטים בטופס ואשוב בהקדם.
אני כאן לרשותכם לכל שאלה או בקשה ☺️.

פתח/י את הצ'אט
צריך עזרה?
שלום 👋
איך אוכל לעזור לך?