פויזים למכירה

פויזים מקצועיים ופויזים למתחילים למכירה בחנות הקרקס של גיל בכרכור

מה זה פויז או פויזים?

פויזים הם חוטים עם משהו (פרח גומי/כדור ספוג/שקיק ממולא אורז) מחובר לקצה, הם הומצאו בניו-זילנד על ידי המקומיים (המאורים) כחלק מריקוד מסורתי שבטי ואומצו על ידי קהילת הג'אגלינג ככלי ג'אגלינג ריקודי, הרבה אנשים ראו בתאילנד את הבחורים במופעי אש, האביזר העיקרי שמשתמשים בו בריקודי אש הוא פויזים אש, (שרשראות עם ראש אש מחובר לקצה), התנועה הסיבובית מאפשרת במיומנות גבוה ריקוד מאוד יפה והאש נותנת אפקט מדהים.
בחנות הג'אגלינג בצפון מוכרים 3 סוגי פויזים, פויזים ללא אש אלא לאימונים והופעות.

איזה סוגי פויזים יש למכירה וכמה עולים?

פויזים סמיילי – 70שח

פויזים פרח גומי – 70שח

פויזים שק אורז עם סרטים – 80שח

איזה פויז מתאים למי?

למתחילים כדאי ללמוד עם פויז סמיילי (בתחילת הלימוד חותפים הרבה מכות במקומות שונים בגוף מהפויז) זה הוא פויז עם כדור ספוג רך בקצה שלא כל כך כואב אם פוגע.
למתקדמים כדאי לקנות את הפויז פרח גומי, יש לו משקל טוב והוא מהיר יותר מהסמיילי ולמי שרוצה פויז מרשים ויפה במיוחד יוכל לקנות פויז סרטים ארוכים.

למה ואיך ללמוד להטוטי פויזים?

לימוד ג'אגלינג וריקוד פויזים מאוד תורם לקורדינציה, כל תרגיל חדש מייצר חיבורים חדשים במוח ומשפר את התפקוד השכלי/עצבי בגוף, הגמישות של מפרקי הכתפיים והחוזק שלהם משתפר וזה כיף גדול.
מומלץ להתחיל ללמוד עם פויזים סמיילי כי הם פחות כואבים, בהתחלה כל הזמן מקבלים מכות מהפויזים ואם משתמשים בגומי זה מאוד כואב (במיוחד במקומות רגישים…), אני מלמד להתחיל ללמוד כל תרגיל עם פויז אחד, לעדת אותו רק ממש טוב בכל יד וגם בסיבוב אחורה וקדימה ורק אז לעבור ללימוד התרגיל המלא בשני פויזים.
יש מלא תרגילים, יש גם באתר וגם ביו-טיוב בלי סוף וזה די קל ללמוד ככה, זה דורש הרבה תרגול (ממש מרגיל כמו לחרוט את התרגיל לתוך המוח) אבל יש גם תחושת סיפוק גדולה אחרי שמצליחים ללמוד תרגיל נוסף. כמובן שהכי טוב זה להעזר בלהטוטן מקצועי או מורה לג'אגלינג ולקבל שיעור פרטי או בקבוצה, ככה מישהו רואה את הטעויות ומתקן לפני שזה נהיה טעות שקשה לתקן. במעמד הקנייה ניתן לקבל שיעור ראשון ללא תוספת תשלום (שיעור של 2-3 דקות) או שיעור של חצי שעה בתשלום של 50שח. גיל 'קרקס בגיל' להטוטן מקצועי, מופיע בימי הולדת ג'אגלינג ומורה לאומנויות הקרקס.
לימוד פויזים מתאים גם לילדים וגם למבוגרים, גם לרזים וגם לשמנים, גם לאתלטים וגם למגושמים, בקיצור – כולם יכולים ללמוד.

צרו קשר

השאירו פרטים בטופס ואשוב בהקדם.
אני כאן לרשותכם לכל שאלה או בקשה ☺️.

פתח/י את הצ'אט
צריך עזרה?
שלום 👋
איך אוכל לעזור לך?