מופע ג′אגלינג

מופעי הג'אגלינג של גיל - הקרקס במיטבו

מופע ג'אגלינג

מופע הלהטוטים של 'קרקס בגיל' סוחף את הקהל בעזרת שליטה במגוון כלי ג'אגלינג יפים ומוכרים לצד כלים ייחודיים כמו סולם, חרבות ועוד, המופע משלב הומור משובח בשיתוף הקהל ואינטרקציה שוטפת. הילדים לא מפסיקים לצחוק וליהנות וההורים עוד יותר!

מופע ג'אגלינג 'קרקס בגיל'

מופע ג'אגלינג 'קרקס בגיל' הוא למעשה הצגת ילדים סוחפת, פרועה והומוריסטית, ההצגה מגוללת סיפור על מתלמד בקרקס הגדול של קורנליוס שצריך לעבור את המבחן ולהתקבל לקרקס, המבחן מורכב מכמה משימות, כל משימה היא נמבר קרקסי, לפעמים המשימה מצליחה ולפעמים פחות, הילדים הם השופטים וצריכים לדווח בסוף המבחן לקורנליוס אם הצליח או לא, מעבר להומור במופע אני מעביר מסרים חינוכיים כמו למשל למחוא כפיים גם אם לא מצליח, (לעודד חבר ולא לצחוק על מי שלא מצליח) ובסוף המופע המסר הוא שזה לא משנה אם עברתי את המבחן או לא, העיקר שנהננו, צחקנו ובילינו ביחד (המסר – הדרך יותר חשובה מהתוצאה).
המופע מושקע בכל הרמות:
* הגברה איכותית עם שליטה במוזיקה מכפתור בכיס.
* תפאורה (שולחן עם מפה, גב במה, שטיח לינוליאום עגול)
* תלבושת מאוד צבעונית ויפה.
* סיפור, עלילה והומור משובח.
* שימוש במגוון אלמנטים מעולם הקרקס והג'אגלינג, רמה גבוהה של להטוטים מרשימים ביותר. בין היתר נראה שימוש במופע בכלים האלו: חד-אופן, חרבות, רולה-בולה, כיסאות, סולם חופשי, כדורים, אלות, מטפחות, פויזים, מקל אש, אכילת אש ועוד.
* המופע מתאים לקהל דתי, חילוני, מגילאי3-4 ועוד גילאי 9-10, המופע אינו מתאים לקהל שאינו דובר עברית.

מופע הדגמה

מופע זה הוא מופע טכני, ללא סיפור והומור, לרוב ניתן להזמין מופע הדגמה כהסבר לפני פעילות בסדנת ג'אגלינג או בסיטואציות שאין אפשרות לרכז את הקהל למופע מסודר ואז אני רק פועל עם כלי הלהטוטים כמו דמות שטח.

מופע ג'אגלינג לימי הולדת

בימי הולדת אני לרוב מציע גם את המופע המלא וגם מופע אש, במופע המלא אני מזמין את ילדי יום ההולדת להיות מתנדבים/ עוזרים מהקהל וכך הם מקבלים את תשומת הלב והיחס המיוחד.

מופע להטוטי אש

מופע מרהיב, ויזואלי ומוזיקלי באורך של 15 דקות, המופע כולל ריקודי ולהטוטי אש במגוון כלים כמו, מקל דרקון, מקל זיקוקים, לפידים, פוי אש, מגן דוד אש ועוד, מופע אש ניתן לשלב בסוף מופע ג'אגלינג או בתור סיום ליום הולדת קרקס או למשל אירוע של סדנה ומופע אש.

דרישות טכניות

 • רצוי להשאיר מקום של 4*4 מטרים לצורך רחבת מופע.
 • רצוי לקיים מופעי ג'אגלינג במקום עם תקרה גבוהה, במידה והתקרה חייבת להיות תקרה סטנדרטית של מבנה ניתן לקיים את המופע אבל חלק מהאלמנטים יצומצמו.
 • רצוי לסדר את הקהל בצורת ח' או חצי עיגול סביב רחבת המופע כך מירב הילדים יראו הכי טוב ויהיו בשורה הראשונה.
 • חשמל, במידה ויש חיבור חשבל אין בעיה, במידה ואין חיבור גם אין בעיה רק חשוב לציין ולהזכיר זאת מראש על מנת שאדע להביא בידורית נטענת.

מנהלות ובטיחות

 • כל הפעילויות של קרקס בגיל מבוטחות על ידי ביטוח לוליינים, ביטוח צד ג'.
 • בסוף או בתחילת מופע תינתן חשבונית מס/קבלה תמורת תשלום, במידה ולא ניתן לתת תשלום ביום האירוע יישלח צ'ק בדואר או בהעברה בנקאית, לא ניתן לשלם בכרטיס אשראי.
 • במידה וצריך לפתוח ספק בעמות/עירייה תהליך זה יבוצע לפני מועד האירוע על מנת לזרז ענייני תשלום.

הגברה

 • יש הגברה עם חשמל לאירועים קטנים וגדולים
 • יש הגברה ללא חשמל לאירועים בשטח
 • כל ציוד ההגברה הוא איכותי, כולל המיקרופונים, המיקסר וכל הציוד הנלווה.
 • תמיד אני מגיע למופע עם רמקול ספייר, כבלים ספייר ומיקרופון ספייר, שלא יהיה מצב של פאדיחות בגלל בעיה טכנית.
 • הליין אפ של השירים נבחר בקפידה על ידי די-ג'י ארז גור הגאון.