הופעות ג′אגלינג

הופעות הג'אגלינג של קרקס בגיל

הופעות הג'אגלינג של קרקס בגיל מתאימות בעיקר לילדים בגילאי 4-8, משך ההופעות הוא 45 דקות והן כוללות שימוש באביזרי הג'אגלינג ועוד. אביזרי הג'אגלינג (כדורים, מטפחות, חד-אופן, רולה-בולה, הולה-הופ, חרבות, מקל סטאף ומקל פרח, צלחת מסתובבת ועוד). אביזרים נוספים ( מברשת שירותים, כיסאות, סולם, פומפה וגליל).

במהלך המופע הילדים שותפים באופן פאסיבי וגם חלק מהילדים באופן אקטיבי כשהם מוזמנים לעלות לבמה ולעזור בקטע חמוד ויפה.
במידת האפשר יהיה גם שימוש באלמנטים של אש וזיקוקים – (פויזים אש, לפידים, מקל אש ומקל זיקוקים).
המופע מלא בהומור, הילדים לא מפסיקים לצחוק מקטעי הקישור והסיפור המשעשע.

מפרט טכני:
רצוי איזור מופע גדול ועם תקרה גבוה, לא מומלץ להושיב את הקהל מתחת לבמה כי יש גם אלמנטים על הרצפה, עדיף שאם יהיו הבדלי גובה אז הילדים ישבו על הבמה או על היציע.
אם רוצים לשלב אש וזיקוקים במופע כדאי שיהיה מקום פתוח או מקום גדול ומאוד מאוורר.
בנוסף לציוד המופע יש גם מחצלות לכ-50 ילדים, ציוד הגברה איכותי (אפשרי גם ללא חשמל לקהל של עד 100 ילדים), שולחן וביטוח צד ג'.
לאיזה אירועים מתאימות הופעות הג'אגלינג?

הופעות ג'אגלינג לימי הולדת, לחגים, לבתי ספר, לפסטיבלים, למתנסים, למסיבות ולאירועים שמחים.
מופעי ג'אגלינג חושפים את הילדים לאומנות השימוש בגוף, אומנות חשופה וגלויה (לא מסתורית כמו קסמים וחיזות עיניים למשל). הילדים רואים שאדם המתאמן מצליח להגיע להישגים יפים וחלקם מקבלים תחושה שזה אפשרי, מה שהוא עשה במופע הזה אפשרי וגם אני אוכל לעשות אם אתאמן. לרוב הילדים יש גם חוג ג'אגלינג בקרבת מקום, זו היא נקודת התחלה טובה לחשוף את הילדים לפעילות עם המון ערך מוסף, לכן אני חושב שמופע ג'אגלינג מאוד מוצלח, גם כיף, גם מרשים, גם מצחיק, גם משלב את הילדים וגם בעל ערך מוסף וחינוכי מאוד.

מעבר לזה לרוב מומלץ לשלב לפני או אחרי המופע סדנת ג'אגלינג, סדנה בה הילדים לא רק נחשפים לשימוש באביזרים אלא גם לומדים ומשתמשים בהם בעצמם. 

צרו קשר

השאירו פרטים בטופס ואשוב בהקדם.
אני כאן לרשותכם לכל שאלה או בקשה ☺️.

פתח/י את הצ'אט
צריך עזרה?
שלום 👋
איך אוכל לעזור לך?