יוגה בכרכור

קבוצות יוגה בכרכור

ניתן ליצור קשר עם גיל – 0507675152.
מלבד גיל אינלנדר ישנם עוד מספר מורים ליוגה בכרכור בסגנון ויג'ננה, שיטה שפותחה ע"י אורית סן גופטה, אורית מכשירה מורים ומתרגלים מנוסים בלבד בקורס המורים שלה, הקורס הוא מעמיק, רציני ומייצר מורים מהטובים בארץ.
למה דווקא ויג'ננה יוגה? אבחר שלא לכת על דרך השלילה (למרות שיש לי מה לכתוב על כמה שיטות יוגה מהנפוצות)
ויג'ננה יוגה היא שיטת תרגול מומלצת מפני שרמת ההעמקה בתרגול מלמדת אותנו לנוע נכון, לבצע את התנוחות בצורה נכונה תוך דגש על 7 העקרונות:
1- חיבור- למשל בין כפות הרגליים גרך הבטן והגב אל הצוואר והידיים.
2- השתרשות – כמו שלמשל בתנוחת כלב אנו לומדים להשתרש עם כפות הידיים ולהפעיל את כל כף היד ובכך למנוע כאבי עומס הנוצרים בפרקי כפות הידיים ועוברים לכתפיים ולגב.
3- נשימה – נלמד להקשיב לנשימה, גם בתרגילי נשימה מובנים הנקראים פראניימה וגם תוך כדי תרגול, נאט את הנשימה ובכך נחזק את הגוף.
4- הרפייה – במהלך הביצוע של התנוחות איננו רוצים להגיע למצב של מאמץ יתר, להיפך, אנו לומדים לשהות בקלות ובנוחות בתנוחות קשות ומורכבות, לא להפעיל שרירים מיותרים ובכך גם לתרום לחיוניות של התרגול ולתחושה קלילה אחרי התרגול.
5- השקטת התודעה – תרגול יוגה המשלב ישיבה שקטה (מדיטציה), פראניימה (תרגילי נשימה) ואסאנות (תנוחות)  תורם באופן טבעי להשקטת התודעה, עם זאת נלמד יותר ויותר להיכנס למקום פנימי שקט בזמן התרגול. כעבור זמן מה השקט הופך להיות מהות התרגול.
6- כוונה – כשאנו באים לתרגל יוגה בחוף הכרמל, אנו באים עם כוונה, כוונה זו נמצאת איתנו גם במהלך כל שלב של התרגול, אנו מתכוונים לשבת בשקט, התודעה מוכנה (הטלפון שקט) והתרגול מוצלח ונושא פרי.
7- התארכות והתרחבות – גם במהלך ישיבה וגם בביצוע תרגילי נשימה ואסאנות נלמד להתארך משני הכיוונים ולסגל לנו יציבה זקופה טבעית ויפה, הנשימה מרחיבה את הגב והגוף הופך נינוח וקל.

* תרגול יוגה יעזור לנו להעמיק אל תוך עולם היוגה.
* קבוצות היוגה בחוף הכרמל נפגשות לרוב פעם בשבוע, אך ניתן לשלב בין שני מורים ולהגיע לשתי קבוצות יוגה בחוף הכמל בשבוע.
* כמובן שקיימת האפשרות להזמין שיעור יוגה פרטי  עלות השיעור היא כ-200-150 שח, המחיר אוני משתנה ליחידם זוגות או קבוצות קטנות.
* תרגול יוגה מתאים גם כן לאנשים הסובלים מכאבים, מחלות ובעיות שונות, זאת מפני שגיל אינלנדר בוגר שני קורסים ביוגה תרפיה (קורס אחד על ידי דר' גיל זולברג ועוד קורס על ידי גב' מיכל ירקוני) ולכן הינו מוכשר לסייע לאנשים במצב של כאב וסבל על ידי שיטת היוגה תרפיה המתאימה עצמה לכל אדם וצרכיו.
* שיעורי היוגה בחוף הכרמל הינם מבוטחים בביטוח צד ג'.
* ניתן לרכוש מזרוני יוגה בעלות סיטונאית כחלק מהשירות ללקוחות.
* מי שמעוניין ליזום ולפתוח קבוצת יוגה בבנימינה מוזמן וברצון אגיע ללמד בתנאי שיש לפחות חמישה נרשמים.

לסיכום ארצה להמליץ לכל מי שגר בחוף הכרמל לנסות ולתרגל יוגה, המורים טובים, השיטה נהדרת, האווירה טובה ותמיד מרגישים טוב אחרי כן. 
אז נתראה על המזרון..
גיל אינלנדר – 
מורה מוסמך ליוגה 
מוסמך שני קורסים בשיטת יוגה תרפיה
מוסמף קורס מורי פילטיס ותואר ראשון בחינוך גופני.
מתרגל וותיק ואוהב יוגה 

צרו קשר

השאירו פרטים בטופס ואשוב בהקדם.
אני כאן לרשותכם לכל שאלה או בקשה ☺️.

פתח/י את הצ'אט
צריך עזרה?
שלום 👋
איך אוכל לעזור לך?