יום הולדת קרקס עם ′קרקס בגיל′

חגיגת יום הולדת קרקס - עם 'קרקס בגיל'

יום הולדת קרקס 'קלסי' (4-8)

יום הולדת קרקס 'קלסי'

– סדנת ג'אגלינג 
– מופע להטוטים + טקס 
– המשך פעילות חופשית בסדנה (במקביל הפסקת אוכל ואז עוגה)
תוספות אפשריות בתשלום נוסף לחלק השלישי 
+ בלוני צורות / יצירת כדורי ג'אגלינג / מופע אש / בועות סבון ענקיות

משך – כשעתיים

יום הולדת קרקס לבוגרים (9 ומעלה)

יום הולדת קרקס לבוגרים

– 20 דקות יצירת כדורי ג'אגלינג, לכל ילד 2 כדורים.
– הסבר על הסדנה ועל הקביים,
תחילת פעילות בסדנה (הסדנה כוללת הליכה על קביים מיוחדים של קרקס)
– מופע אש וג'אגלינג + טקס ברכות ליום הולדת

משך כשעתיים +

* ההבדל העיקרי בין יום הולדת קלסי לבוגרים הוא שביום הולדת קלסי הדגש הוא על המופע ובבוגרים הדגש הוא על ההפעלה של הילדים הכוללת הליכה על קביים.

יום הולדת קרקס מספק את כל הכיף שהילדים רוצים באירוע משמח,
באירוע נשלב מופע יום הולדת משעשע עם הרבה להטוטים מרשימים, בדיחות ואינטראקציה עם הקהל על ידי המפעיל – קרקס בגיל. 
סדנת להטוטים בה יפעלו הילדים תוך ליווי, הסברים והדגמות.
 
טקס יום הולדת קצר ונחמד ובולוני צורות לכל הילדים / יצירת כדורי ג'אגלינג.
ליום הולדת קרקסי יש גם ערך מוסף, העיסוק בג'אגלינג משפר הרבה תפקודים פיזיים וקוגניטיביים
(וויסות כוח, קורדינציית עין-יד, ריכוז, סבלנות ועוד).

 

פרוט על ההפעלה ליום הולדת קרקס

סדנת ג'אגלינג

תוך כדי שהילדים מגיעים למיקום כבר מוכנה ואין צורך לחכות למאחרים, מי שמגיע מיד מתחיל. בסדנה יש מגוון רחב של אביזרים, אביזרי הג'אגלינג הקלסיים כמו למשל כדורים, מקל פרח, דיאבלו, מקל צלחת או סרט ובנוסף נראה אביזרים עץ מסורתיים יותר כמו משחק הנסיכים, משחק הג'ולה והמבוך, ועוד. על הקרקס יש חישוקים, מקלות ומסלול שיווי משקל קרקסי, לצד נדנדות קטנות לאיזור מאתגר.
* לסדנה כמה מטרות עיקריות: לתת לילדים תחושה של האביזרים, התנסות ולימוד עם הכלים המגוונים, להוציא אנרגיה לפני המופע בצורה מסודרת אבל חופשית.

מופע ג'אגלינג

המופע בנוי במיוחד ליום הולדת ומראה בצורה משעשעת סיטואציה של ילד שמגיע הביתה  ביום הולדתו ונאלץ לסדר את הבית לקראת הגעת האורחים והמסיבה. תוך כדי עבודות הבית השונות מתגלגל הסיפור דרך שימוש בכל אביזרי הג'אגלינג השונים, שילוב ילדים והמון צחוקים.
 
בר השמחה מקבל יחס מיוחד ואף משתתף באופן פעיל במופע בכך שהוא נקרא לעזור בכמה הזדמנויות וביחד אנו עושים קסם משעשע ועוד כמה תרגילים.

טקס יום הולדת

הטקס כולל ברכות מבני המשפחה והחברים (ניתן להשתמש במיקרופון), שירי יום הולדת, משחק קטן ומשעשע עם ילד היום הולדת, הרמה על הכסא ומיד בסיומו מגיעה העוגה.
 – בשבילי לשמח ילד ביום ההולדת שלו זו זכות, אני מודע לחשיבות של היום המיוחד הזה ולכן אני נותן את הכי טוב שאני יכול בכל יום הולדת.

הכנת בלוני צורות

בזמן שההורים מוציאים אוכל חלק מהילדים כבר הולכים לקבל בלונים בצורות לפי בחירה, עד סוף היום הולדת כל ילד מקבל. בלוני צורות בשלל צורות וצבעים לפי בחירת הילדים (פיל, קוף, תוכי, כלב, לב, חרב, חתול, אקדח ועוד) * ניתן לרכוש מתנה קרקסית ליום ההולדת, הציוד (סט 3 כדורים, מקל פרח, דיאבלו, פויזים או חישוק – הולה-הופ) באיכות גבוהה, מיוצר בישראל ונמכר ללקוחות 'קרקס בגיל' במחיר סיטונאות כחלק מהשירות. לכל יום הולדת קרקס ניתן להתאים את ההפעלה המתאימה.

יצירת כדורי ג'אגלינג

את ה'עבודה השחורה' אני עושה מראש (לגזור לבלונים את הצואר בדיוק במקום הנכון, למלא המון שקיות בכמות מדוייקת של חול) מה שנשאר לילדים ולי לעשות באירוע הוא לבחור את הצבעים של הבלונים (לכל כדור שני בלונים) ואז הילד עוזר לי להכניס את השקית עם החול לתוך הבלון ואז לתוך עוד בלון וצ'יק-צ'אק יש לנו שני כדורי ג'אגלינג, ללא מאמץ, לכלון ובלאגן. כל ילד יוצא מהיום- הולדת עם מתנה קרקסית-שני כדורים מתאימים למתחילים לתרגול ג'אגלינג בבית.

מופע אש

האפשרות השלישית לסיום יום ההולדת היא לוותר על יצירה או בלונים ולתת לילדים עוד חווית ג'אגלינג מרשימה של אש, זיקוקים וג'אגלינג, ניתן לקיים רק בימי הולדת של ערב (שחשוך בחוץ) ושאפשר לצאת החוצה או לאוורר טוב את המקום. אוך המופע הוא כ-20 דקות ואפשר לסיים בזה את האירוע.

צרו קשר

השאירו פרטים בטופס ואשוב בהקדם.
אני כאן לרשותכם לכל שאלה או בקשה ☺️.