סדנאות ג′אגלינג

סדנאות ג'אגלינג של 'קרקס בגיל'

להלן מגוון האפשרויות לסדנאות ג'אגלינג וקרקס עם גיל:
1- סדנת ג'אגלינג 'קלסית' – לימוד על מגוון אביזרים, לרוב מתנהל במתכונת של הסבר כללי וזרימה חופשית של הילדים עם האביזרים, כמובן שבמהלך הסדנה יש מפעיל אשר מסביר, עוזר ואף מדגים לילדים על האביזרים.
2- סדנת הליכה על קביים ושיווי משקל קרסי–  בסדנה זו לומדים המשתתפים ללכת על קביים מיוחדים של קרקס, קביים שצריך לחבר לרגל עם סטוקשים מיוחדים, לרוב צריך יותר ממפעיל אחד או לחילופין כמה אנשי צוות מהמקום לעזור לילדים ללכת. במקביל נמתח חבל בין שני עצים או עמודים והילדים יוכלו ללכת עליו בעזרת מקלות שמגיעים עד לרצפה. בנוסף לקביים ולחבל יש מסלול שיווי משקל שבנוי מכמה קורות בצורות שונות שהילדים הולכים עליהן ועוד כמה נדנדות שיווי משקל שהם צריכים להתאזן או להעביר את המשקל מצד לצד.

3- סדנת לימוד ג'אגלינג – את הסדנה הזו ניתן לקיים למבוגרים ולילדים באותה מידה, לרוב עם מבוגרים נלמד לג'אנגל עם כדורים, עם ילדים לרוב אני מלמד גם את הבסיס של להטוטי מקל פרח ופויזים, הכל בשיטת השלבים מהקל אל הקשה.
4- סדנת גיבוש – סדנה זו מיועדת לקהל המבוגר, מתאימה מאוד לערבי צוות וימי כיף, אורך הסדנה הכולל הוא כשעתיים, כולל לימוד מקוצר של ג'אגלינג עם כדורים, עבודה בזוגות, מסירות גם בקבוצות קטנות, משחק כוכב כדורים, מעבר לעבודה עם מקלות בזוגות וקבוצות קטנות ולסיום תחרויות של כיף וצחוקים. סדנה זו מיועדת לגיבוש, צחוקים והנאה בעיקר.
5- סדנאות יצירה –  בסדנת יצירה קלסית מכינים הילדים כדוי ג'אגלינג מבלונים ושקיות ממולאות בחול, סדנת יצירה יכולה גם להתמקד בהכנת פויזים או מקלות סטאף, אבל זה דורש תקציב גדול יותר מפני שהחומרים יותר יקרים.

ניתן להזמין סדנת ג'אגלינג המחולקת לכמה תחנות/מתחמים וככה לייצר מתחם פעילות גדול לכמות של מעל 100משתתפים בו-זמנית, אם המתחם הוא בחוץ ניתן לשלב את התחנות האלו:
1- שולחן כלים
2- תחנת הולה הופ – חישוקים קטנים וגדולים
3- מקלות סטאף ואיזון
4- נדנדות שיווי משקל
5- מסלול קרקסי
6- קליעה למטרה והשחלה
7- בועות סבון
8- הליכה על חבל (סלק-ליין)
9- הליכה על קביים וקופסאות הליכה
10- מקפיצי כדורים קטנים וגדולים
11- אתגר הבקבוק

* סדנה מורחבת שכזו דורשת הרבה אנשי צוות ע"מ לשמור ולהדריך בכל תחנה, לפעמים ניתן להפעיל אנשי צוות מקומי כדי להוזיל עלויות גבוהות של מדריכים נוספים. 

אלו האפשרויות הכלליות, כמובן שניתן לשלב, להתאים ולשנות לפי צרכי הלקוח והמקום.
מנחה הסדנה, גיל אינלנדר, להטוטן מקצועי, מורה לקרקס בחוגי ילדים בכל הגילאים, מנחה סדנאות לילדים ולמבוגרים.
לפרטים נוספים חייג – 050-7675152 – גיל

צרו קשר

השאירו פרטים בטופס ואשוב בהקדם.
אני כאן לרשותכם לכל שאלה או בקשה ☺️.

פתח/י את הצ'אט
צריך עזרה?
שלום 👋
איך אוכל לעזור לך?