סדנת ג′אגלינג

מגוון סדנאות ג'אגלינג עם קרקס בגיל

סדנת ג'אגלינג

מחפשים סדנת ג'אגלינג מגניבה גם לילדים וגם למבוגרים? – הגעת למקום הנכון!

סדנת ג'אגלינג מורחבת מחולקת לכמה מתחמים או תחנות

1

שולחן כלים, מכיל את רוב כלי הג'אגלינג הקלסיים (מקלות, צלחות, פויזים, כדורים, דיאבלו, טבעות, אלות ועוד צעצועי עץ מתחום הקורדינציה ומוטוריקה עדינה)

2

מתחם חישוקי הולה הופ, חישוקים מקצועיים, גדולים וחזקים, קלים מאוד ללמוד איך לסובב על הבטן.

3

מתחם שיווי משקל, נדנדות עץ בעבודת יד, מאתגרים את שיווי המשקל בצורות שונות בצורה לא מסוכנת.

4

מתחם קליעה למטרה והשחלה, השחלת טבעות עשויות מחבל טבעי לתוך פרחי עץ יפייפים וזריקת כדורים לתוך פה של ליצן

5

קביים לגדולים, בתפעול עצמי או בתפעול מדריך (לקשירת רצועות) או קביים קטנים לילדי הגן

6

אתגר הבקבוק, האתגר הוא להשחיל את הטבעת בקצה החוט לצואר הבקבוק ואז להרים את הבקבוק ולהעמיד אותו

7

הליכה על גליל

8

ליצן צילום, מכניסים את הראש ומצטלמים עם הליצן

9

קטפולטה - מקפיצי כדורים, ילד אחד דורך/בועט והשני תופס את הכדור

10

מקלות סטאף, מקל ארוך המיועד לסיבוב סביב הגוף כמו אמנויות לחימה אבל יותר מגניב

הסבר על הסדנה עצמה

הסדנת כוללת ציוד לכ-100 ילדים בו-זמנית (במידת הצורך ניתן להוסיף עוד ציוד ומפעיל לסדנה גדולה במיוחד), הציוד כולל בין היתר צלחות סיניות, דיאבלו, מקל פרח,  מקל סטאף, כדורים, אלות קרקס, מקל סרט, חישוקים ועוד… כל הציוד איכותי, חדש וצבעוני.
לפני תחילת הפעילות במידת הצורך או הדרישה יקבלו הילדים הסבר מקוצר והדגמה על כל אביזר לחוד ולאחר מכן תתחיל פעילות כשהמפעיל נמצע עם הילדים לעזור, להסביר ולהדגים.

סדנת הג'אגלינג של 'קרקס בגיל' איכותית במיוחד מכמה סיבות

1

הסדנה כוללת כמות גדולה של אביזרים, האביזרים חדשים, צבעוניים ויפים ועם זאת באיכות גבוהה שמאפשרת המשתתפים חווית הצלחה טובה יותר מאשר אם ישתמשו במיוד זול ופשוט, תמיד יש מספיק כדורים, אלות, מקלות לסוגיהם.

2

מפעיל הסדנה הוא להטוטן מקצועי ומורה לחוגי קרקס לכל הגילאים כך שיש גישה ללמד ילדים בכל הגילאים את השימוש באביזרים, המפעיל משתמש בשיטות ייחודיות שפיתח ובשיטת השלבים ללימוד של מגוון אביזרים ללא תסכול ובצורה שגורמת למשתתפים לרצות לעבוד עוד ועוד שלבים ולהצליח כמו משחק.

3

סדנת הג'אגלינג של קרקס בגיל משלבת אביזרים מקוריים, מכשירי עץ מסורתיים שנבנים בידי אמן ישראלי, למשל משחק הנסיכים (צריך להכניס כדור עץ הקשור לכף לתוך השקע מבלי לגעת בכדור עצמו) או למשל משחק מבוך ג'ולה בתוך מטקה. בנוסף נראה בסדנת ג'אגלינג מסלול שיווי משקל הבנוי משלושה שלבים, הילדים מאוד נהנים ללכת על המסלול והוא מהווה אתגר ליציבות שלהם.

תוספות לסדנת ג'אגלינג

תחנת בועות סבון ענקיות

3-4 אמבטיות מלאות בחומר מיוחד לבועות ענק, בנוסף כ-15 כלים מיוחדים לטבילה והפרחת הבועות. תחנה זו מתאימה בתור תוספת לסדנת ג'אגלינג ולא בתור סדנה בפני עצמה.

סדנת הליכה על קביים

מתאימה כסדנה בפני עצמה (לקבוצה של עד 20 משתתפים) או כתוספת לסדנת ג'אגלינג עם איש צוות (מפעיל) נוסף. הליכה על קביים מתאימה לילדי בית ספר ומעלה ולא לילדי הגן.

סדנת הליכה על חבל - סלק ליין

בין שני עצים/עמודים נתקין כמה עמדות של הליכה בגובה נמוך.

תחנת שיווי משקל וקליעה למטרה

תחנת שיווי משקל וקליעה למטרה

סדנת לימוד ג'אגלינג

לימוד הטכניקה בלהטוטי כדורים – מתאים מאוד לקייטנות ולקבוצות של מבוגרים.
זו בעצם סדנה לימודית, המוגדרת כסדנת גיבוש למבוגרים אך ניתן להתאימה גם לילדים (מעל גיל 7) בסדנה זו לומדים המשתתפים בשיטת השלבים כיצד ללהטט 2-1 ו-3 כדורי ג'אגלינג ללא תחושת תסכול ובאופן כייפי ומגוון אך מאתגר. את הסדנה הזו ניתן גם לשלב עם הסדנה הפתוחה (לדוגמא: חצי שעה סדנה פתוחה וחצי שעה לימודית).

באיזה אירועים מתאים לשלב סדנת ג'אגלינג?

– אירועי כיף לציבור הרחב, בבריכה, בפארק או בחצר
– אירועים אינטימיים כמו יום הולדת קרקס לילדים, נערים או מבוגרים
– פסטיבלים והפנינג/ירידים.
– חתונות עם ילדים
– בריתות
– קייטנות
– מועדוניות וצהרונים
– חגים
– מסיבות סוף שנה, תחילת שנה בבתי ספר וגנים

ערך מוסף

סדנת ג'אגלינג זה כיף גדול גם למבוגרים וגם לילדים, אך מעבר לכיף הגדול יש גם ערך מוסף שכדאי להיות מודעים אליו, ראשית, הפעילות חושפת את המשתתפים לשימוש באביזרים קרקסיים שבאופן יום-יומי אינם נגישים לרוב האנשים, בעזרת מפעיל מקצועי יקבלו המשתתפים גם הסברים והדרכה על אופן השימוש באביזרים, ברגע שילד/מבוגר מצליח ללהטט עם כדורים או כל אביזר אחר נשברת איזו סטיגמה פנימית של "זה לא בשבילי, אני לא יכול" ומקבלים חוויה של הצלחה מספקת, הביטחון העצמי עולה, תחושת המסוגלות עולה ולעיתים ילד שנחשף לסדנת הג'אגלינג אפילו מאמץ את אחד האביזרים ומתאמן עליו בבית ואז הרווח הוא עצום.
*חשוב לציין שכל סדנת הג'אגלינג יכולה להיות מתוגברת בתוספת של סדנה אחרת לצורך שיפור החוויה, למשל – סדנת הליכה על חבל – ניתן לקשור חבל בין שני עצים ולתת למשתתפים את האפשרות ללכת על החבל, ניתן גם להביא מפעיל נוסף וכמה זוגות קביים ולתת למשתתפים אפשרות לבחור להתנסות במקביל גם בהליכה על קביים, אפשר גם לקבל אומן קיפול בלונים שמכין לילדים בזמן הסדנה, או הכנת כדורי ג'אגלינג תוך כדי הסדנה.

קישורים רלוונטיים