סדנת ג′אגלינג

מגוון סדנאות ג'אגלינג עם קרקס בגיל

סדנת ג'אגלינג

מחפשים סדנת ג'אגלינג מגניבה גם לילדים וגם למבוגרים? – הגעת למקום הנכון!

סדנת ג'אגלינג מורחבת מחולקת לכמה מתחמים או תחנות

1

שולחן כלים, מכיל את רוב כלי הג'אגלינג הקלסיים (מקלות, צלחות, פויזים, כדורים, דיאבלו, טבעות, אלות ועוד צעצועי עץ מתחום הקורדינציה ומוטוריקה עדינה)

2

מתחם חישוקי הולה הופ, חישוקים מקצועיים, גדולים וחזקים, קלים מאוד ללמוד איך לסובב על הבטן.

3

מתחם שיווי משקל, נדנדות עץ בעבודת יד, מאתגרים את שיווי המשקל בצורות שונות בצורה לא מסוכנת.

4

מתחם קליעה למטרה והשחלה, השחלת טבעות עשויות מחבל טבעי לתוך פרחי עץ יפייפים וזריקת כדורים לתוך פה של ליצן

5

קביים לגדולים, בתפעול עצמי או בתפעול מדריך (לקשירת רצועות) או קביים קטנים לילדי הגן

6

אתגר הבקבוק, האתגר הוא להשחיל את הטבעת בקצה החוט לצואר הבקבוק ואז להרים את הבקבוק ולהעמיד אותו

7

הליכה על גליל

8

ליצן צילום, מכניסים את הראש ומצטלמים עם הליצן

9

קטפולטה - מקפיצי כדורים, ילד אחד דורך/בועט והשני תופס את הכדור

10

מקלות סטאף, מקל ארוך המיועד לסיבוב סביב הגוף כמו אמנויות לחימה אבל יותר מגניב

הסבר על הסדנה עצמה

הסדנת כוללת ציוד לכ-100 ילדים בו-זמנית (במידת הצורך ניתן להוסיף עוד ציוד ומפעיל לסדנה גדולה במיוחד), הציוד כולל בין היתר צלחות סיניות, דיאבלו, מקל פרח,  מקל סטאף, כדורים, אלות קרקס, מקל סרט, חישוקים ועוד… כל הציוד איכותי, חדש וצבעוני.
לפני תחילת הפעילות במידת הצורך או הדרישה יקבלו הילדים הסבר מקוצר והדגמה על כל אביזר לחוד ולאחר מכן תתחיל פעילות כשהמפעיל נמצע עם הילדים לעזור, להסביר ולהדגים.

סדנת הג'אגלינג של 'קרקס בגיל' איכותית במיוחד מכמה סיבות

1

הסדנה כוללת כמות גדולה של אביזרים, האביזרים חדשים, צבעוניים ויפים ועם זאת באיכות גבוהה שמאפשרת המשתתפים חווית הצלחה טובה יותר מאשר אם ישתמשו במיוד זול ופשוט, תמיד יש מספיק כדורים, אלות, מקלות לסוגיהם.

2

מפעיל הסדנה הוא להטוטן מקצועי ומורה לחוגי קרקס לכל הגילאים כך שיש גישה ללמד ילדים בכל הגילאים את השימוש באביזרים, המפעיל משתמש בשיטות ייחודיות שפיתח ובשיטת השלבים ללימוד של מגוון אביזרים ללא תסכול ובצורה שגורמת למשתתפים לרצות לעבוד עוד ועוד שלבים ולהצליח כמו משחק.

3

סדנת הג'אגלינג של קרקס בגיל משלבת אביזרים מקוריים, מכשירי עץ מסורתיים שנבנים בידי אמן ישראלי, למשל משחק הנסיכים (צריך להכניס כדור עץ הקשור לכף לתוך השקע מבלי לגעת בכדור עצמו) או למשל משחק מבוך ג'ולה בתוך מטקה. בנוסף נראה בסדנת ג'אגלינג מסלול שיווי משקל הבנוי משלושה שלבים, הילדים מאוד נהנים ללכת על המסלול והוא מהווה אתגר ליציבות שלהם.

תוספות לסדנת ג'אגלינג

תחנת בועות סבון ענקיות

3-4 אמבטיות מלאות בחומר מיוחד לבועות ענק, בנוסף כ-15 כלים מיוחדים לטבילה והפרחת הבועות. תחנה זו מתאימה בתור תוספת לסדנת ג'אגלינג ולא בתור סדנה בפני עצמה.

סדנת הליכה על קביים

מתאימה כסדנה בפני עצמה (לקבוצה של עד 20 משתתפים) או כתוספת לסדנת ג'אגלינג עם איש צוות (מפעיל) נוסף. הליכה על קביים מתאימה לילדי בית ספר ומעלה ולא לילדי הגן.